Trimclub Antilope

Samen bewegen, samen plezier!

Traditiegetrouw wordt in de nacht van 4 op 5 mei het Bevrijdingsvuur ontstoken op het 5 Mei plein in Wageningen. Het Bevrijdingsvuur is hét symbool voor nationale eenheid en voor leven in vrede en vrijheid. 

 

Maar liefst 1700 deelnemers uit 87 gemeentes verspreid door het land brachten het bevrijdingsvuur naar hun gemeente. 

 

 

Trimclub Antilope nam al 6 keer eerder deel aan de bevrijdingsvuurestafette. Omdat het een geweldige uitdaging is om de 100 kilometer terug naar Ridderkerk hardlopend in estafettevorm af te leggen, omdat het saamhorigheid geeft én om 'stil te staan' bij het belang van vrijheid. 


Het werd evenals vorige edities een bijzondere ervaring voor alle deelnemers; hardlopers, fietsbegeleiders, chauffeurs en cateringmedewerkers. Binnenkort volgt een uitgebreider verslag. 

 

In Ridderkerk nam burgemeester Attema op 5 mei het bevrijdingsvuur voor Ridderkerk in ontvangst. 

 

RTV Ridderkerk deed er verslag van: https://www.rtvridderkerk.nl/lokaal/bevrijdingsvuur-aangekomen-in-ridderkerk/

 

En natuurlijk was het mogelijk om het Antilopers te volgen via Facebook: https://www.facebook.com/tcantilope