Trimclub Antilope

Samen bewegen, samen plezier!

Wie zijn de snelste Antilopers van 2025? 

 

De jaarlijkse Antilopedag kent inmiddels beproefd recept dat bestaat uit een een mooie mix van sportieve prestaties, vergaderen over de organisatie van de club én -last but not least- een gezellige barbecue. Dit alles vindt zaterdag 4 oktober a.s. plaats in en om het thuishonk van Trimclub Antilope bij de Rowdies.

 

Bij de prestatieloop over 7 of 10 kilometer op het Oosterparkparcours gaat het vooral om meedoen, maar de snelle dames en heren kunnen strijden om het clubkampioenschap.

 

Tijdens de Algemene Ledenvergadering presenteert het bestuur het jaarverslag en de plannen voor de toekomst. Alle leden krijgen de gelegenheid om mee te denken en hebben inspraak op te nemen besluiten. Hoewel de meeste hardlopers liever een sportieve prestatie leveren dan te vergaderen, wordt het als positief ervaren om elk jaar even stil te staan bij het reilen en zeilen van de vereniging. 

 

En natuurlijk worden de clubkampioenen in het zonnetje gezet! 

 

In de namiddag zijn alle leden met hun partners en kinderen welkom om aan te schuiven voor een barbecue.